Rüyada yeşil kap görmek

Rüyada yeşil kap görmek beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, iş hayatında terfi alınacağına, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, mal ve varlık sahibi olacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalettir.

Rüyada yeşil kap gördüyseniz:

  • İşlerin halledilmesi veya tamamlanması için zaman ayırmanız gerekiyor.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil yeşil görmek gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine delalettir.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük ve güzel işler yapacağına işarettir.

Rüyada yeşil yer aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine işarettir.

Rüyada yeşil top bol kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, ruhen rahatlığa erileceğine inanılır.

Rüyada yeşil tütün hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil taksi sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil jel görmek kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments