Rüyada yeşil yılan görmek neye gelir

Rüyada yeşil yılan görmek neye gelir planların ve hesapların tutmayacağın, hayal kırıklığı yaşanacağına, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil yılan görmek neye gelir gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin söyleyeceği veya söylediği şeyler , ileride pişmanlık duyacağınız duygusal tepkiler vermenize neden olabilir.

Rüyada yeşil yılan görmek neye gelir işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada yeşil yılan görmek neye işarettir büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine, beklentilerine ulaşacağına, zafer elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil yılan görmek neye çıkar kişinin rahat bir nefes alacağına, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine inanılır.

Rüyada yılan görmek neye delalettir çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yılan görmek neye tabirdir çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, maddi konularda kayıplar olacağına ve bu yüzden de daha stresli bir duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılan ısırması neye gelir hiç bilmediği bir işe gireceğine, insanların yasa ve kedere boğulacağına inanılır.

Rüyada yeşil erik görmek neye çıkar insanları kıracağına ve üzeceğine, hayırlı haberler duyacağına işarettir.

Rüyada yeşil biber görmek neye işarettir her yönden mutlu ve başarılı olmaya, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments