Rüyada yoğurdun içinden kıl çıkması

Rüyada yoğurdun içinden kıl çıkması büyük başarılar kazanılacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına, umutsuz olacağına, üzüleceğine, sorunlarının günden güne artacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yoğurdun içinden kıl çıkması gördüyseniz:

  • Size haberler taşıyan kimseye fazla güvenmemelisiniz.

Rüyada yoğurdun içinden kıl çıkması hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, çok büyük bir işin başına getirilmeye delalet etmektedir.

Rüyada yoğurdun içinden böcek çıkması çok yüklü kazançlar elde edileceğine, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada yoğurdun dökülmesi ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına, maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına işaret eder.

Rüyada yoğurdun suyunu içmek üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına delalet eder.

Rüyada yoğurdun kaymağını görmek planlarının istediği şekilde işleyeceğine, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada yoğurdun taştığını görmek aile hayatının sorunsuz olacağına, zorlukların günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yoğurdun mayalandığını görmek yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine inanılır.

Rüyada yoğurdun kesildiğini görmek hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 thoughts on “Rüyada yoğurdun içinden kıl çıkması

  1. Rüyamda dayıoğlumun aldığı yoğurdu yerken içinden kıl çıktı bi kaşık aldım kıl çıktı bidaha aldığımda yine kıl çıkınca söverek bıraktım yemeyi

  2. Mrb anemlerin eski evindeyim harika tadı olan yoğurt vardı yediğimde içinden küçük sert kılar vardı. Görümcem kaşlarını yaparken içine giriyordu tiksinerek uyandım. Ama yoğurt enfesti

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.