Rüyada yoğurdun taştığını görmek

Rüyada yoğurdun taştığını görmek büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına işaret eder.

Rüyada yoğurdun taştığını gördüyseniz:

  • yanlız başarılarınız karşısında ummadığınız bir ikramiye ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada yoğurdun taştığını görmek çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yoğurdun dökülmesi sevindirici haberler alınacağına, şansın ve istikbalin açık olduğuna tabir olunur.

Rüyada yoğurdun suyunu içmek karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine, bir koyduğu işten yüz kazanacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin geleceğine alamet eder.

Rüyada yoğurdun mayalandığını görmek yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına yorulur.

Rüyada yoğurdun kaymağını görmek zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına delalet etmektedir.

Rüyada yoğurdun içinden kıl çıkması bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, kendisini çok yıpratacağına ve üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yoğurdun kesildiğini görmek düşmanını alt edeceğine, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada yoğurdun içinde fare görmek yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.