Rüyada yuva kurmak

Rüyada yuva kurmak yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, rüyayı gören kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, kısmetinin açılacağına, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına delalet eder.

Rüyada yuva kurmak gördüyseniz:

  • İstemeden sarf ettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz.

Rüyada yuva kurmak işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, zahmet verecek bir durumun ortasında kalınacağına tabir olunur.

Rüyada yuva yikmak geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına, bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına işaret etmektedir.

Rüyada güvercinin yuva yapması çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, iç dünyasının zenginleşeceğine işarettir.

Rüyada karıncalara yuva yapmak çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, büyük bir ortaklığa gireceğine, sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada kediye yuva yapmak kazançlı bir ortaklık kurulacağına, kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada köpeğe yuva yapmak dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, her şeyin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada ağaçta yuva görmek aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, kızına daima sahip çıkacağına delalet eder.

Rüyada eve kuşun yuva yapması ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments