Rüyada yüzünde nur görmek

Rüyada yüzünde nur görmek daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, bebek sahibi olunacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, rahat yüzü göreceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, sorunlarının ve üzüntülerinin artacağına, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına yorulur.

Rüyada yüzünde nur gördüyseniz:

  • Sizin karlı zannettiğiniz şeylerin ardında bilmediğiniz bazı durumlar olabilir.

Rüyada yüzünde un görmek evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına delalet eder.

Rüyada yüzünde tuz görmek dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünde kıl çıkması elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine yorulur.

Rüyada yüzünde sim görmek sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada yüzünde göz çıkması dertlerin bölüşüleceğine, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde tokat izi yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına delalet eder.

Rüyada yüzünde kıl koparmak işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada yüzünde yağ görmek büyük aşamalar kaydedeceğine, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments