Rüyada yüzünde yağ görmek

Rüyada yüzünde yağ görmek neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, kendisini çaresiz hissedeceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına ve sayısız hayır işleyeceğine, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine inanılır.

Rüyada yüzünde yağ gördüyseniz:

  • Yer değişikliği veya yeteneklerinize ya da size daha çok uyan bir yaşam tarzı değişikliği söz konusu olabilir.

Rüyada yüzünde kıl koparmak elinde bulunan imkânların çok daralacağına, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına alamet eder.

Rüyada yüzünde un görmek büyük paralar kazanacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına yorulur.

Rüyada yüzünde göz çıkması verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünde nur görmek sorunlarını çözüme kavuşturacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünde tokat izi şansın ve kısmetin kapanacağına, hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine alamet eder.

Rüyada yüzünde tuz görmek bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına alamet eder.

Rüyada yüzünde sim görmek kötü kişilerle karşılaşılacağına, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, musibetler, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine, bereket ve zenginlik elde edeceğine yorulur.

Rüyada yüzünde kıl çıkması eşinin kendisine her konuda destek vereceğine, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments