Rüyada yüzünde sim görmek

Rüyada yüzünde sim görmek bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüzünde sim gördüyseniz:

  • Başkaları için harcama yapmanız gerekmiyor.

Rüyada yüzünde nur görmek insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünde kıl koparmak ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına işarettir.

Rüyada yüzünde un görmek eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, stres ve sinirden uzak durulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde göz çıkması maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına delalettir.

Rüyada yüzünde yağ görmek büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, yeni ev eşyaları alınacağına işaret eder.

Rüyada yüzünde kıl çıkması zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, herhangi bir zarara uğranmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde sim görmek sahip olduğu zenginliğin de artacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde tuz görmek rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, saygınlık göreceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments