Rüyada yüzüne güvercin çarpması

Rüyada yüzüne güvercin çarpması saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, kendisi paralayacağına, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, yaptıklarından dolayı çok zarara uğrayacağına, sorunların sürekli artacağına delalet eder.

Rüyada yüzüne güvercin çarpması gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişileri memnun edecek şeyler yapabilirsiniz.

Rüyada yüzüne güvercin çarpması mutlu olacağı mesajlar geleceğine ve hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına, kolay yoldan gelir elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada güvercin ve güvercin yavrusu görmek geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin yarıda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada güvercin ve güvercin yumurtası görmek dertlerinin sona ereceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada güvercin ve güvercin yuvası görmek gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada yüzüne arı konması rahatlayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada yüzüne kum atmak hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada yüzüne yağ sıçraması eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada yüzüne un serpilmesi uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, işe zorla gidip geleceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments