Rüyada zehir almak

Rüyada zehir almak kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, allah’ın inayetini kazanacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, dertleşerek moral bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada zehir almak gördüyseniz:

  • Ani ilişkilerden kaçınırsanız, hemcinslerinizin tepkilerine karşı daha açık konuma gelebilirsiniz.

Rüyada zehir almak belalı kimselerle karşılaşacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına yorulur.

Rüyada zehir yemek herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, işinde başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada zehir kokusu alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine yorulur.

Rüyada zehir sıkmak bir sebeple sıkıntı çekeceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada zehir bulmak keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada zehir içirmek sağlık ve hayır getireceğine, son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine işaret eder.

Rüyada zehir tükürmek bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına, kötülüğe uğramadan yaşayacağına yorulur.

Rüyada zehir görmek çok sıkıntı çekeceğine, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.