Rüyada ağır kaldırmak

Rüyada ağır kaldırmak sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine, bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağır kaldırmak gördüyseniz:

  • Beklenmedik tesadüfler güzel sonuçlar getirebilir.

Rüyada ağır ağır koşmak ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına işarettir.

Rüyada ağır ağır yürümek çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar bu kişiye yardım etmeye devam edeceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada ağır yük dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağır kaldırmak o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına tabir olunur.

Rüyada ağır söz işitmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine delalettir.

Rüyada ağır taşımak kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok ağır yürümek sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, kavgaların büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çantanın ağır olması sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, diplomalarının artacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Bir yorum “Rüyada ağır kaldırmak

  1. Rüyada iki bayan tesetdürsüz işyerinde çay içmeye gidecez asansöre ilerliyoruz ama asansör kötü görüntüsü vardı harbe şeklinde ve sağ ve sol kolumda kiloları eşit olmayan ağırlık çalışıyorum

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.