Rüyada ağır söz işitmek

Rüyada ağır söz işitmek sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, memur ise terfi edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağır söz işitmek gördüyseniz:

  • Bazı plan, kişi ya da konular hakkında fikirlerinizi dile getirmeniz faydalı olabilir.

Rüyada ağır ağır koşmak güzelliklere rast gelineceğine, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağır ağır yürümek bir daha kopmayacağına, ticaret ehli kişi olacağına inanılır.

Rüyada ağır yük hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, mesleğine dört elle sarılacağına işaret eder.

Rüyada ağır taşımak kimseye borçlanmayacağına bilakis sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına işaret eder.

Rüyada ağır kaldırmak büyük bir zenginliğe sahip olacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağır söz işitmek güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok ağır yürümek hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına işaret eder.

Rüyada ağır vasıta kullanmak rahat edileceğine, sorunların ve engellerin biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.