Rüyada ayağın toprak olması

Rüyada ayağın toprak olması uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, atılan adımların başarıya çıkacağına, malın bereketinin artmasına, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, daha iyi şartlarda yaşayacağına inanılır.

Rüyada ayağın toprak olması gördüyseniz:

  • Bazı konuları eleştirmek yerine, bazı kişilerin, olayları ya da yaptıkları teklif veya önerilerdeki bazı konuları kendiliğinden fark etmesini beklemeniz durumunda, olayların daha rahat farkına varacaklarını gözlemleyebilirsiniz.

Rüyada ayağın toprak olması makam sahibi olacağına, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayağın altından toprak kayması sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, geçiminin yerinde olacağına yorulur.

Rüyada toprak ağza toprak alıp tükürmek kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, İslami olarak günahlarının artacağına tabir olunur.

Rüyada ayağın acıması yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağın küçülmesi nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına delalettir.

Rüyada ayağın kaşınması bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına delalettir.

Rüyada sağ ayağın ağrıması bir fitne çıkarmaya, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına inanılır.

Rüyada sağ ayağın morarması borç yüzünden uykuların kaçacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments