Rüyada bacaktan kene çıkarmak

Rüyada bacaktan kene çıkarmak maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, tartışmaların kavgaya döneceğine ve bu yüzden sevdiği ve değer verdiği birisi ile çok büyük bir ayrılık yaşayarak çok büyük bir üzüntü duyacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine delalettir.

Rüyada bacaktan kene çıkarmak gördüyseniz:

  • Eski bir tanıdık veya meslektaş kanalıyla bir jest ya da fırsat söz konusu olabilir.

Rüyada bacaktan kene çıkarmak rüya sahibinin helal kazançlar elde edeceğine, hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına işaret eder.

Rüyada bacaktan kıl çıkarmak istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada bıçaklanmak bacaktan dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına inanılır.

Rüyada bacaktan su akması sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına yorulmaktadır.

Rüyada bacaktan kan fışkırması girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, bu işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki bacaktan vurulmak çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, kendinden emin adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada bacaktan kıl temizlemek kazancın günden güne düşeceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada vurulmak bacaktan böyle işlere kalkışacağına, yaşamın kolay hale geleceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.