Rüyada başında birinin beklemesi

Rüyada başında birinin beklemesi çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, aile içinde geçim derdinin olmayacağına, gerçek dostluklardan ve sevgiden uzak bir hayat süreceğine, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, yeni çalışmalar yapılacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada başında birinin beklemesi gördüyseniz:

 • Her ne kadar yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanlar olsa da, öncelikle klasik olarak tekrarlanılması gereken işlerin, yol veya yöntemlerin ihmal edilmemesi gerekiyor olabilir.

Rüyada başında birinin beklemesi mirasa, güzel bir ilişkiye başlanacağına, yeni bir alışkanlık edinileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin başında ağlamak büyük sorunlarla karşılaşacağına, kendisini büyük sıkıntıların beklediğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin başında beklemesi çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına işaret eder.

Rüyada birinin başında şapka görmek alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, huzurunun, mutluluğunun, azalacağına inanılır.

Rüyada birinin başında çıban görmek sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine yorulur.

Rüyada birinin başında yılan görmek vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada ölen birinin başında ağlamak kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına yorulur.

Rüyada birinin başında duvak görmek maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

4 yorum “Rüyada başında birinin beklemesi

 1. Rüyamda uyurken yatağımın baş ucunda dizlerinin üstünde çökmüş vaziyette kafası eğik şekilde ve kafasında şapka olan yüzü görünmeyen birisi bekliyordu

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Görülen rüya nikaha, sabretmeye ve güzelliğe yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre yakın gelecekte nikah masasına oturulacağına; alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına; çok hayırlı ve güzel gelişmeleri beraberinde getireceğine işaret eder.

 2. Ruyada uyuyorum basimindn sanki baska var bisey beni cekiyordu karanlik bisey goremiyorum ne oldugunu sesler duyuyorum.

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Bu rüya kısmete, değerlere ve paraya tabir olunur. Rüya alimlerine göre muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına; eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine; parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.