Rüyada belin acıması

Rüyada belin acıması kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine, rahat bir hayat süreceğine, hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına yorulur.

Rüyada belin acıması gördüyseniz:

  • Kendinizi belli bir pozisyona ya da yola sokmamanızda fayda var.

Rüyada belin morarması kendisini iyi hissedeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, cesaret ve inançla hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada belin acıması kısa zamanda çok yol alınacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada belin incelmesi başarılarının kalıcı olacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada belin kırıldığını görmek ticaretinin de bozulmayacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına delalet eder.

Rüyada belin ağrıması işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, başarılarının devamlı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada belin kalınlaşması başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına işarettir.

Rüyada belin şişmesi çok büyük sıkıntılar çekileceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, çok hayırlı insan olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada belin kırılması gelirini de büyük oranda arttıracağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments