Rüyada belin morarması

Rüyada belin morarması büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, hasta ise iyileşeceğine, onu isyan noktasına getireceğine, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına yorulmaktadır.

Rüyada belin morarması gördüyseniz:

  • Gereğinden fazla iyimser davranmamaya dikkat edin.

Rüyada belin incelmesi bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına işaret eder.

Rüyada belin acıması başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan rüya, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada belin morarması sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, pis ve kargaşa içindeki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına tabir olunur.

Rüyada belin kırıldığını görmek çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, başarılı adımlar atacağına inanılır.

Rüyada belin kırılması yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına alamet etmektedir.

Rüyada belin şişmesi dertlerin biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine rivayet eder.

Rüyada belin kalınlaşması bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, duyguların karşılık bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada belin ağrıması rahatlayacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments