Rüyada belin kırıldığını görmek

Rüyada belin kırıldığını görmek kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, sorunların yakın zaman içinde son bulacağına, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına inanılır.

Rüyada belin kırıldığını gördüyseniz:

  • Bazı karışık durumlar yeni hamleler , değişiklikler yapmanızı ya da taşınmanızı gerektirebilir.

Rüyada belin kırıldığını görmek kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine delalet eder.

Rüyada belin acıması şansının da döneceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına işaret eder.

Rüyada belin morarması eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada belin incelmesi buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada belin kalınlaşması yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine, endişe veren durumların düzeleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada belin kırılması bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına, işlerin çığırından çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada belin şişmesi geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada belin ağrıması hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments