Rüyada belin incelmesi

Rüyada belin incelmesi huzursuzluk yaşanacağına, belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyana uğratılacağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine işarettir.

Rüyada belin incelmesi gördüyseniz:

  • Bir insan istemeden önce vermesini bilmelidir.

Rüyada belin morarması hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine işarettir.

Rüyada belin incelmesi kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine delalettir.

Rüyada belin acıması haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, spor yapmaya başlanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada belin kırıldığını görmek birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, doğruluğu bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada belin ağrıması olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına inanılır.

Rüyada belin şişmesi gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada belin kırılması kişinin hayatından yana hayır bulacağına, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine delalet eder.

Rüyada belin kalınlaşması iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments