Rüyada beyaz parlak kumaş görmek

Rüyada beyaz parlak kumaş görmek sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada beyaz parlak kumaş gördüyseniz:

  • Sürekli yarınınızı düşünerek hareket ediyorsunuz.

Rüyada beyaz parlak kumaş görmek elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına işarettir.

Rüyada parlak kumaş almak hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah parlak kumaş görmek her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine delalet eder.

Rüyada sarı parlak kumaş görmek işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parlak kumaş görmek anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, borçların biteceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parlak kumaş satın almak hayırlı işe, sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına tabir olunur.

Rüyada kırmızı parlak kumaş görmek iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada renkli parlak kumaş görmek ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, yeni bir ortama gireceğine, bu ortamda çalışmakta ya da işle ilgili adım atmakta çok zorlanacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.