Rüyada birinin sana kızgın bakması

Rüyada birinin sana kızgın bakması istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, kazançların artacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin sana kızgın bakması gördüyseniz:

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren somur adımlar atma ihtimaliniz var.

Rüyada birinin sana kızgın bakması çevresinin güzel insanlarla dolacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sana kızgın olması sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana kızgın olduğunu görmek bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin sana kızgın olduğunu görmek rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin kızgın bakması kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sana kızgın olması geçim için verdiği savaşın kızışacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin kızgın bakması insanlardan uzaklaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin size kızgın olması kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, rahat ve güzel günler geçireceğine ve bu durumun geçici değil, bir ömür olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dikiş

Bende istihareye yatmıştım ruyada sevdiğim çocuk bana kızgın bakiyordu

Can

Rüyada eski nişanlımın geri geldiğini ama sinirli olduğunu görüyorum.akşam saatleri evimin önünde mavi arabaya bindik arkasından babasıda geldi. Arabanın sağ tarafında babam sol tarafında eski nişanlımın babası duruyor ve sol camı açtım biz gidiyoruz dedim camı kapattım.Ama sinirliydi eski nişanlım. Eski nişanlımın babasıda gülüyor sadece ve üzerinde buz mavisi takım elbise ve beyaz gömlek vardı. Babamla konuşmaya başladılar ama adam gülüyor hiç birşey anlamadım rüyadan.