Rüyada birinin yüzünü saklaması

Rüyada birinin yüzünü saklaması azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, ebeveynlerinden biri ile ilgili bir sağlık sorunu haberi alacağına, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünü saklaması gördüyseniz:

  • Bozulan planlar bizim için daha kısa, faydalı veya karlı yollara girmemizi sağlayabilir.

Rüyada birinin yüzünü yıkaması geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına yorulur.

Rüyada birinin yüzünü boyaması aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine delalettir.

Rüyada birinin yüzünü çevirmesi sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına yorulur.

Rüyada birinin yüzünü görmek onlardan yana üzüntüye düşeceğine, çok kötü durumlara düşüleceğine delalet eder.

Rüyada birinin yüzünü saklaması dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine delalet eder.

Rüyada birinin yüzünü kapatması kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına delalet eder.

Rüyada birinin yüzünü sevmesi sorunların kısa zamanda temizleneceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına, tazeleneceğine, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada birinin yüzünü tırmalamak allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, borç yüzünden uykuların kaçacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.