Rüyada birinin yüzünü sevmesi

Rüyada birinin yüzünü sevmesi bir sebeple aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, pişman olacağı şeyler yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına işaret eder.

Rüyada birinin yüzünü sevmesi gördüyseniz:

  • Planlarınızı sahneye çıkartmaya hazırsınız.

Rüyada birinin yüzünü boyaması yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, rüya sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünü saklaması çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, bu ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, maddi zarara gireceğine, parasız ve işsiz kalacağına delalettir.

Rüyada birinin yüzünü görmek rüyayı gören kişinin, bu haberden ötürü neredeyse yıkılan kişiye çok büyük bir destek olacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünü çizmek hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, fakirlerin zenginleşeceğine delalet eder.

Rüyada birinin yüzünü sevmesi sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine delalettir.

Rüyada birinin yüzünü tırmalamak eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, zor zamanların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada birinin yüzünü yıkaması eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine alamet eder.

Rüyada birinin yüzünü kapatması yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.