Rüyada bulanık suya düşen birini kurtarmak

Rüyada bulanık suya düşen birini kurtarmak kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, çok büyük üzüntüler duyacağına, çalıştıkça da allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine, onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada bulanık suya düşen birini kurtarmak gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızı geliştirmek veya yaptığınız bağlantılar kanalıyla daha iyi bir hayat kurmak için gereken her şeye sahipsiniz.

Rüyada bulanık suya düşen birini kurtarmak dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine işaret eder.

Rüyada suya düşen birini kurtarmak planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada çamurlu suya düşen birini görmek günahkâr olacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kirli suya düşen birini kurtarmak kibirli, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine yorulur.

Rüyada suya düşen birini görmek mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, rızkının genişleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına tabir olunur.

Rüyada arabayla suya düşen birini görmek yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada suya düşen birini kurtardığını görmek sıkıntılarının zamanla geçeceğine, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına yorulmaktadır.

Rüyada suya düşen araba yolunun açılacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments