Rüyada eşinin düştüğünü görmek

Rüyada eşinin düştüğünü görmek ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına, zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşinin düştüğünü gördüyseniz:

  • Daha az konuşup daha çok dinlemenizde fayda var.

Rüyada eşinin düştüğünü görmek sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine delalettir.

Rüyada eşinin merdivenlerden düştüğünü görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına inanılır.

Rüyada eşinin nehre düştüğünü görmek kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına alamet eder.

Rüyada eşinin göle düştüğünü görmek maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin havuza düştüğünü görmek sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada eşinin akarsuya düştüğünü görmek kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin yataktan düştüğünü görmek çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin ağaçtan düştüğünü görmek çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, tatsız haberlerin alınacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments