Rüyada eski ev çökmesi

Rüyada eski ev çökmesi diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada eski ev çökmesi gördüyseniz:

  • Ya da belli konular zorlandıkça sonuç başarısızlık olabilir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle arkadaş olmak muradın olacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyi eski evde görmek eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle konuşmak elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, sorunları başarıyla çözmeye işaret eder.

Rüyada eski sevgili ve eski arkadaşını görmek karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilimin eski sevgilisini görmek umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, eline geçen paraları tutamayacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin eski nişanlısını görmek geç de olsa huzura erileceğine, yaşanacak üzüntüden dolayı sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına işarettir.

Rüyada eski eski sevgiliye sarılmak yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi ve onun eski sevgilisini görmek maddi imkânların günden güne çoğalacağına, ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.