Rüyada eski nişanlık giymek

Rüyada eski nişanlık giymek hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, her daim temkinli olacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, işlerinizin bozulacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski nişanlık giymek gördüyseniz:

  • Bir haber üzerine aşırı telaşlı davranışlar içine girmeniz olasıdır.

Rüyada eski nişanlık giymek toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada gri nişanlık görmek kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, sevdikleri ile bir arada olacağına delalettir.

Rüyada nişanlık diktirmek sıkıntılara neden olacağına, onun tarafından iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına işaret eder.

Rüyada nişanlık almak karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada kahverengi nişanlık giymek maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, kudretinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada lacivert nişanlık görmek onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bordo nişanlık görmek yeni işlere gireceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz nişanlık giymek çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments