Rüyada eve patron gelmesi

Rüyada eve patron gelmesi hane halkı ile tartışma yaşayacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada eve patron gelmesi gördüyseniz:

  • Özel evraklarınızın üzerinden geçmeli, sahip olduklarınızı korumak için gerekeni yapmalısınız.

Rüyada patron ile gezmek kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada patron ile sarılmak başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, kötü günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada patron ile konuşmak sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, evlerindeki huzurun artacağına delalet eder.

Rüyada eve patron gelmesi parasal ve ruhsal sorunların artacağına, zorlukların ve sorunların aşılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine işarettir.

Rüyada patron ile yürümek yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine delalet etmektedir.

Rüyada patron ile yatmak harcama gücünün artacağına, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına yorulur.

Rüyada patron eli öpmek eline geçen gelirin de çoğalacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına inanılır.

Rüyada patron eve gelmesi büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments