Rüyada hanımının ameliyat olduğunu görmek

Rüyada hanımının ameliyat olduğunu görmek çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine, kendine olan güvenini kaybedeceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına işaret eder.

Rüyada hanımının ameliyat olduğunu gördüyseniz:

  • Olan biteni anlamaya çalışıp ona göre tavır belirlemeniz gerekiyor.

Rüyada hanımının ameliyat olduğunu görmek gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, deyim yerindeyse paranın pul olacağına rivayet eder.

Rüyada hanımının hamile olduğunu görmek rahat bir hayat yaşayacağına, çok iyi işler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dayının hanımının öldüğünü görmek kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada hanımının hasta olduğunu görmek alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, yüksek mevkilere getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ameliyat oldugunu hissetmek kötü günlerini aşmayı başaracağına, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine delalettir.

Rüyada ameliyat olduğunu duymak girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hastanede ameliyat olduğunu görmek ekonomik gücün çoğalacağına, maddi zarar edeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasını ameliyat olduğunu görmek karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments