Rüyada kapıda tanıdık birini görmek

Rüyada kapıda tanıdık birini görmek hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, kendisine kurulmuş bir tuzakla uğraşacağına, işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapıda tanıdık birini gördüyseniz:

  • Eğitim, kurslar, seminerler veya medyayla ilgili yeni başlangıçlar da söz konusu olabilir.

Rüyada kapıda tanıdık birini görmek çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, hasta olanın da iyileşeceğine delalettir.

Rüyada kapıda birini görmek yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine işaret eder.

Rüyada kapıda yabancı birini görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına delalettir.

Rüyada birini kapıda bekletmek birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini kapıda görmek daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine inanılır.

Rüyada kapıda bekleyen birini görmek kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada birini kapıda görmek insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, kazançlı bir adım atılacağına işaret eder.

Rüyada tanıdık birini kurtarmak sağlıklı iken hastalıklar geleceğine, bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.