Rüyada kirlenmiş ayakkabı görmek

Rüyada kirlenmiş ayakkabı görmek birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, yükseleceğine, atılım yapacağına, yani insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine inanılır.

Rüyada kirlenmiş ayakkabı gördüyseniz:

  • Fikirleriniz veya verdiğiniz mücadele ne kadar doğru ya da mantıklı olsa da, bazı kişileri yanlış yapmaktan vazgeçirmeye yetmeyebilir.

Rüyada kirlenmiş ayakkabı görmek düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada kirlenmiş beyaz ayakkabı görmek aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına tabir olunur.

Rüyada kirlenmiş diş görmek iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, nimetin çoğalacağına yorulur.

Rüyada kirlenmiş ev görmek huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kirlenmiş iç çamaşırı görmek imkânların günden güne azalacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine işarettir.

Rüyada kirlenmiş perde görmek dertlerine derman arayacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına işaret eder.

Rüyada kirlenmiş yorgan görmek büyük bir ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, kar elde etmek için onları sırtından vuracağına delalet etmektedir.

Rüyada kirlenmiş beyaz havlu görmek attığı bir adımdan istediği mutluluğu, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.