Rüyada kuru üzüm ayıklamak

Rüyada kuru üzüm ayıklamak maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine, kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına, rüya sahibinin bu sayede ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kuru üzüm ayıklamak gördüyseniz:

  • Kafanız fantazilerle dolu olabilir diğer konular size sıkıcı gelebilir.

Rüyada kuru üzüm kuru kayısı görmek akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuru üzüm vermek çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, onunla dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine işarettir.

Rüyada kuru üzüm seçmek belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına işarettir.

Rüyada kuru üzüm ayıklamak onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, inancının zayıflayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuru üzüm istemek güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına işaret eder.

Rüyada kuru üzüm ve leblebi yeni işlere atılacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüyada kuru üzüm kurtlanması sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, çalışkan bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuru kara üzüm az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, gönlündeki gibi sevileceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.