Rüyada mobilya taşımak

Rüyada mobilya taşımak dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine, elde bulunan paranın tükeneceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, sıkıntıların biteceğine, yeni bir şehre yerleşileceğine, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, toplumda suçlu, allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine inanılır.

Rüyada mobilya taşımak gördüyseniz:

  • Aile çevrenizden yaşlı bir erkek size önemli bir teklif yapabilir ya da tavsiyede bulunabilir.

Rüyada mobilya taşımak rüya sahibinin de hayattan daha fazla zevk alacağına, sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mobilya sökmek uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına tabir olunur.

Rüyada kırmızı mobilya maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mobilya değiştirmek geçim sıkıntısının sona ereceğine, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada mobilya satmak yeniden doğmuş gibi olacağına, herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına işaret etmektedir.

Rüyada mobilya yıkamak sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada mobilya vermek olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada mobilya kırılması deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments