Rüyada ölmüş birinin çürümediğini görmek

Rüyada ölmüş birinin çürümediğini görmek işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, ettiği duaların allah katında kabul göreceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, kardeşler arasına kara kedi gireceğine yorulur.

Rüyada ölmüş birinin çürümediğini gördüyseniz:

  • Bir haber veya posta olabilir.

Rüyada ölmüş birinin çürümediğini görmek düşmanlarını kaybetmeye, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin cesedinin çürümediğini görmek eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, patron olunacağına delalettir.

Rüyada ölmüş annenin çürümediğini görmek kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına alamet eder.

Rüyada ölen birinin çürümediğini görmek yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, hayallerini gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölünün bedeninin çürümediğini görmek saygın bir hayat yaşayacağına, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cesedin çürümediğini görmek yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada ölen kişinin çürümediğini görmek sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada ölünün çürümediğini görmek aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
42 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gamze

Rüyamda önceden ölmüş babaannemi tabutla mezarlıkta yerinde unutmuştuk bir ay sonra gibi bir süre sonra dua okumak niyetiyle gidip mezarlığa gidip aaa gömmeyi unutmuşuz bare yüzünü açalım görelim diyoruz (annem babam kardeşim ben ve teyzem vardı rüyada en son birlikte gittik mezarlığa belki oradan alıntıdır) yüzü çürümüştü herkes baktı teyzem bana bakma çürümüş yüzü korkunç biraz dedi ama olsun pişman olurum sonra dedim baktım ne anlama geliyor olabilir acaba tam anlamıyla