Rüyada ölünün bedeninin çürümediğini görmek

Rüyada ölünün bedeninin çürümediğini görmek parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, borçlarının artacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, sırtındaki yükten kurtulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına yorulur.

Rüyada ölünün bedeninin çürümediğini gördüyseniz:

  • Evde bazı değişiklikler yapılabilir.

Rüyada ölünün bedeninin çürümediğini görmek sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, kişinin elindekilerinden de olacağına delalet eder.

Rüyada ölünün çürümediğini görmek şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine işarettir.

Rüyada bedeninin büyüdüğünü görmek yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin çürümediğini görmek yaşama hevesinden olacağına, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birinin cesedinin çürümediğini görmek çok huzurlu bir duruma geleceğine, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine tabir olunur.

Rüyada bedeninin çürüdüğünü görmek büyük zorluklar geçireceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş annenin çürümediğini görmek işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bedeninin kurtlandığını görmek iş konusunda sıkıntı çekileceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments