Rüyada oyun kurmak

Rüyada oyun kurmak kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, onları rahat ettireceğine tabir olunur.

Rüyada oyun kurmak gördüyseniz:

  • Gitmek istediğiniz bir yere geç kalabilir ya da hiç gidemeyebilirsiniz.

Rüyada oyun görmek sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına delalet eder.

Rüyada oyun oynamak sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine rivayet eder.

Rüyada oyun yüklemek mallarının ve kazancının çoğalacağına, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına işarettir.

Rüyada oyun kaybetmek o kapıyı kapatacağına, uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada oyun kurmak bereketli işlere gireceğine, hayatın keyifli bir hale geleceğine delalettir.

Rüyada oyun almak kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada cep telefonunda oyun oynamak dertlerinin biteceğine, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine inanılır.

Rüyada oyun salonuna gitmek ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments