Rüyada sarı ejderha görmek

Rüyada sarı ejderha görmek yeni bir arkadaşlık kurulacağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına alamet eder.

Rüyada sarı ejderha gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızdan gelecek teklifler sizi kararsızlığa itebilir.

Rüyada sarı ejderha görmek yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına işaret eder.

Rüyada ejderha ile uçmak tecrübe kazandıracağına, rütbe alacağına yorulur.

Rüyada ejderha yemek maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına yorulur.

Rüyada mor ejderha görmek beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine yorulmaktadır.

Rüyada ejderha eti görmek güzel ve doğru işler yapacağına, başarılarını ispat edeceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine işaret eder.

Rüyada yavru ejderha borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına delalettir.

Rüyada ejderha doğurmak aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına ve çok üzüleceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına işarettir.

Rüyada ejderha meyvesi görmek asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments