Rüyada sol göğsünden kurşunla vurulmak

Rüyada sol göğsünden kurşunla vurulmak sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, iyi ruh halinin bozulacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yaptıkları her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacaklarına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de allah tarafından kendisine nasip edileceğine, yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine tabir olunur.

Rüyada sol göğsünden kurşunla vurulmak gördüyseniz:

  • İşle aile arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada sol göğsünden kurşunla vurulmak aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, çok büyük başarı kazanacağına delalet eder.

Rüyada sağ göğsünden kurşunla vurulmak işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada kurşunla göğsünden vurulmak büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada göğsünden kurşunla vurulmak hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, dünya malı elde edeceğine inanılır.

Rüyada kurşunla ölmek ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat bir nefes alınacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kurşunla yaralanmak iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kurşunla vurulmak büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına yorulur.

Rüyada yaralanmak kurşunla art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.