Rüyada tavuklu patates yemegi

Rüyada tavuklu patates yemegi bir sebeple işlerin kötüye gideceğine, yapılan işte ustalaşılacağına, iyi bir patron olacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada tavuklu patates yemegi gördüyseniz:

  • Bazı şeylerden vazgeçmek ya da bir şeyleri feda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada tavuklu patates yemek huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tavuklu patates yemegi bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, acı tecrübeler edineceğine yorulur.

Rüyada tavuklu patates yemeği görmek ön plana çıkacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına işaret eder.

Rüyada tavuklu patates görmek çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine inanılır.

Rüyada tavuklu patates yemeği pişirmek çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, bu haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına delalet eder.

Rüyada tavuklu patates pişirmek yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine delalettir.

Rüyada tavuklu patates yemeği yemek kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına delalet eder.

Rüyada tavuklu civciv görmek sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.