Rüyada timsah büyütmek

Rüyada timsah büyütmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, kendisini korumaya alacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada timsah büyütmek gördüyseniz:

  • Hemen olur olmaz konuşmalardan kaçınmalısınız.

Rüyada timsah ve timsah yavrusu görmek mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada fil ve timsah görmek tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada dev timsah görmek hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine delalet eder.

Rüyada timsah öldürmek parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, kırgınların barışacağına alamet eder.

Rüyada timsah tan kaçmak iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, bereketin ve verimin hâkim olacağına tabir olunur.

Rüyada timsah oynamak zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada timsah olmak büyük bir karar verileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, kurtuluşa ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada timsah sevmek sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments