Rüyada tuz ve bulgur görmek

Rüyada tuz ve bulgur görmek refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, daha iyi şartlarda yaşayacağına, zor günlerden geçeceğine, kendine olan güvenini kaybedeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada tuz ve bulgur gördüyseniz:

  • Kişisel sırlarınızı kendinize saklamanızda fayda var.

Rüyada et bulgur sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine delalettir.

Rüyada bulgur aramak bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine yorulur.

Rüyada çok bulgur görmek ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına işaret eder.

Rüyada bulgur saçmak maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına yorulur.

Rüyada bulgur yedirmek ana baba için büyük bir ev alınacağına, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, insanları kıracağına inanılır.

Rüyada bulgur kaybetmek iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada bulgur görme talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada bulgur kaynatmak keyfinin kaçacağına, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.