Rüyada yanmayan fener görmek

Rüyada yanmayan fener görmek kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, kendisini allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, donanımlı kılacağına ve özellikle de eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına işarettir.

Rüyada yanmayan fener gördüyseniz:

  • Yapabileceğiniz onca şey varken, engellere odaklanmanın bir manası olmayabilir.

Rüyada yanmayan fener görmek üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yanmayan lamba gelişim içine gireceğine, işlerin aksayacağına tabir olunur.

Rüyada yanmayan mum görmek konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına inanılır.

Rüyada yanmayan sigara içmek gittikçe çıkmaza düşeceğine, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına işarettir.

Rüyada yanmayan avize görmek zor bir duruma düşüleceğine, şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fener görmek işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına inanılır.

Rüyada fener almak ters giden işlerin yoluna sokulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına işaret eder.

Rüyada fener tutmak bir sebeple çok zarar göreceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.