Rüyada yavru beyaz güvercin

Rüyada yavru beyaz güvercin ruhani önderlik yapacağına, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada yavru beyaz güvercin gördüyseniz:

  • Çok fazla şey üstlenmek veya gereğinden fazla işle uğraşma ihtiyacı duymak sakıncalı olabilir.

Rüyada beyaz yavru kaz görmek sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz yavru domuz borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz yavru ayı görmek çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine, sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada yavru beyaz güvercin aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, rüyayı gören kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada beyaz yavru koyun görmek çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, rahata ereceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada beyaz yavru kedi görmek sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yavru beyaz tavşanlar görmek sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, onun mutlu olmasına vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada yavru beyaz kedi görmek karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına, bu durumun ona maddi ve manevi olarak büyük zarar vereceğine, yeni maddi kapıların size açılacağın alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments