Rüyada akrabanın nişanına gitmek

Rüyada akrabanın nişanına gitmek aralarında bir konuşma geçeceğine, büyük manevi zararlar yaşanacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine, onların mutluluğu için kendisini adayacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, anne baba kavgası ile uğraşılacağına rivayet eder.

Rüyada akrabanın nişanına gitmek gördüyseniz:

  • Sizi sürekli zorlayan veya siz göz ardı etmeye çalıştıkça kendini hatırlatan bazı konular olabilir.

Rüyada akrabanın nişanına gitmek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada nişanına yetişememek onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına işaret eder.

Rüyada kendi nişanına gidememek büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada kendi nişanına yetişememek çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına alamet eder.

Rüyada kardeşinin nişanına gitmek eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına işarettir.

Rüyada evli birinin nişanına gitmek sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada nişanına geç kalmak gösterişli halinin hemen fark edileceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına delalet eder.

Rüyada kendi nişanına gitmek borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments