Rüyada kendi nişanına gidememek

Rüyada kendi nişanına gidememek yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, bu yardımın gelmesine rağmen çok büyük bir darboğaza girileceğine ve çözüm yolları aranacağına, eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine, çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine rivayet eder.

Rüyada kendi nişanına gidememek gördüyseniz:

  • Daha sonra herşeye farklı bakacaksınız.

Rüyada kendi nişanına gidememek kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına rivayet eder.

Rüyada kendi nişanına yetişememek hayalkırıklığı yaşayacağına, ancak gireceği yolun da çetin olacağına delalet eder.

Rüyada kendi nişanına gitmek neşesini hiç kaybetmeyeceğine, iş hayatında iniş yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada kendi nişanına hazırlandığını görmek mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada kendi nişanına geç kalmak umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına alamet eder.

Rüyada kendi nişanına hazırlanmak sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, arzularınızın gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada nişanına yetişememek elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza işarettir.

Rüyada akrabanın nişanına gitmek eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sümeyra

Rüyamda evlilik hayali kurduğumuz adamla söylenmek üzereydik evimize misafirler çoktan gelmişti be ben hazırlanmak için biraz geç kalmıştım, hazırlanmaya çalışıyordum ama elbisemi zorla giyindikten sonra sürekli olarak üzerimdeki elbisenin altına yanlışlıkla pantolon giyiniyordum. Topuklu ayakkabılarımı beğenmeyip diğerlerini istedim, makyajımı yapabilmek için makyaj malzemelerinin tümüne ulaşamadım… Ben her oyalandığımda içimden bir şeyler kopuyor gibiydi, önüme sürekli bir engel çıkıyordu…