Rüyada kendi nişanına yetişememek

Rüyada kendi nişanına yetişememek eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, ikili ilişkilerde üçüncü bir şahıs tarafından sıkıntı yaşanacağına, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, bu sayede gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi nişanına yetişememek gördüyseniz:

  • Değiştiremeyeceğiniz durumlar için üzülerek veya öfkelenerek zaman kaybetmemelisiniz.

Rüyada kendi nişanına yetişememek bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına delalet eder.

Rüyada kendi nişanına gidememek tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi nişanına gitmek kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi nişanına hazırlandığını görmek deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kendi nişanına geç kalmak herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada kendi nişanına hazırlanmak hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine alamet etmektedir.

Rüyada nişanına yetişememek arkasından iyi anılan kişi olacağına, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine alamet eder.

Rüyada akrabanın nişanına gitmek güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, üzüntünden sağlığından olacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments