Rüyada altını birine vermek

Rüyada altını birine vermek görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin allah katında kabul göreceğine, hanenizde bolluk olacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine işarettir.

Rüyada altını birine vermek gördüyseniz:

  • Belli imzalar atmadan veya girişimlerde bulunmadan önce uzmanlara danışmanızda fayda var.

Rüyada altını birine vermek aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine delalettir.

Rüyada birine cumhuriyet altını vermek kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada çeyrek altını birine vermek aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine, haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına alamet eder.

Rüyada kol altını görmek yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada altını temizlemek uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada altını kaybetmek hayırlı kazançlar elde edeceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, aydınlanacağına delalet eder.

Rüyada ata altını bulmak ticaretinin gelişeceğine, zaman zaman kişiyi ezeceğine alamet eder.

Rüyada altını çalınması kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.