Rüyada ata altını bulmak

Rüyada ata altını bulmak sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine ve emeklerini boşa çıkarmayacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada ata altını bulmak gördüyseniz:

  • Size keyif veren şeylere zaman ayırmalısınız.

Rüyada altını kaybetmek övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir bebeğin altını kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, işlerin yavaşlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada altını çalınması stresinin çoğalacağına, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada altını temizlemek gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kol altını görmek işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, aile hayatında çok güzel haberler alacağına yorulmaktadır.

Rüyada altını görmek huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ata altını bulmak yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına delalettir.

Rüyada koltuk altını yıkamak sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments