Rüyada altını görmek

Rüyada altını görmek kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, yaptığı hayırların ve sevapların da amacına ulaşacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada altını gördüyseniz:

  • Belli girişimlerinizi canlandırabilecek kişi ya da gruplarla tanışabileceğiniz yola girdiniz.

Rüyada altını görmek keyfinin ve moralinin kaçacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altını çalınması yeni işlere gireceğine, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine delalet eder.

Rüyada altını kaybetmek uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına, özlediği yerlere yolculuk edeceğine delalettir.

Rüyada ata altını bulmak elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına işaret eder.

Rüyada kol altını görmek eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, tartışmaların son bulacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine delalettir.

Rüyada altını temizlemek sorunlarını unutacağına, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına delalettir.

Rüyada bir bebeğin altını ticarette ilerleyeceğine, güzel fırsatların elde edileceğine delalet eder.

Rüyada altını ıslatmak diyanet huzur dolu günler geçireceğine, ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments