Rüyada altını çalınması

Rüyada altını çalınması sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, rüya sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına, kendisini ferahlamış hissedeceğine, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada altını çalınması gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız gergin.

Rüyada bir bebeğin altını başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine inanılır.

Rüyada altını temizlemek şansının kendisinden yana gideceğine, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada altını görmek ana baba sözü dinlemeye, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine işaret eder.

Rüyada altını kaybetmek ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına işarettir.

Rüyada altını çalınması çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, ticaret sektörüne atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kol altını görmek mevcut konforunun da devam edeceğine, başarılarının eksilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ata altını bulmak karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, çok büyük zararlar edeceğine inanılır.

Rüyada deniz altını görmek elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, saygısını toplayacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments